Name Instrument
Soprano
Gavin David Abshire Soprano
Robin Breznock Soprano
Todd Clark Soprano
Michael Dewar Soprano
Maria Dix (Kluttz) Soprano
Mark Erickson Soprano
Steve Escamilla Soprano
Mario Alex Fabila Soprano
Daniel (Dan) Halpern Soprano
Nicole Howes (Bargo) Soprano
Rich Hughes Soprano
Rebecca Kennel Soprano
John Knelange Soprano
Sam Logan Soprano
Bill Lohman Soprano
Paul Macarro Soprano
John M. Meehan Soprano
Scott Moore Soprano
Belinda Morris Soprano
Denny Norick Soprano
Stephen Philis Soprano
Jeffrey Picco Soprano
Timothy Root Soprano
Richard Zeller Soprano
Tim Anglim Alto
David Barnocki Alto
Kevin W. Bell Alto
Stephanie Bowlin Alto
Nancy Ellichman Alto
Mike Flores Alto
Todd Hobert Alto
Kelly Howes-Willey Alto
Mark Kennedy Alto
Sam Lepe Alto
Ron Marmash Alto
Tim Morning Alto
Michael O'Neill Alto
Erik Tews Alto
Andy Torres Alto
Ichiro Asuke Baritone
Shannon Carr Baritone
Paul Carrion Baritone
Dean Cunningham Baritone
Brian Ernster Baritone
Richard L. Garcia Baritone
Neal Kellogg Baritone
Jamie Martinez Baritone
Darrek Mullins Baritone
Bill Petersen Baritone
Tim Roberts Baritone
Victor Sampson Baritone
Allen Sanders Baritone
Pete Scherzberg Baritone
Doug Whitten Baritone
Jeff Lucas Euphonium
Robert Dingus Contra
Robert Frazier Contra
David Gibson Contra
Andy Hess Contra
Mike Kirby Contra
John Mutz Contra
Neil Rhebergen Contra
Thom Watson Contra
Jay Dold Snare
Matthew S. Falk Snare
Shawn Glyde Snare
Dave Hart Snare
Bryon Holley Snare
Joe Malone Snare
Kevin Murray Snare
Ricardo Rodriguez Snare
Todd Ruegemer Snare
David Walters Snare
Bryon Wilke-Holly Snare
Mike Atesalp Tenor
Josh Beals Tenor
Morgan Case Tenor
Pat Fitzgerald Tenor
Vern Johnson Tenor
Chriss Robinson Tenor
Glen Buecker Bass
Kevin Irish Bass
Mike Montes Bass
Bill Nierenhausen Bass
Tom Dungan Cymbals
Donald J Jackson Cymbals
Shane Jackson Cymbals
Thomas Wing Cymbals
Bob Bollman General Percussion
Kenneth Danforth General Percussion
Paul Doop General Percussion
Paul Gansemer General Percussion
David Krepp General Percussion
Trina Martin (Tait) General Percussion
Pamela Moser (Kellogg) General Percussion
Donne Anzini Guard
Anne Barlett Guard
Robin Blackburn Guard
Jeanine Casimere-Miro Guard
Lisa Chrzanowski Dumain Guard
Robyn Conley-Echevarria Guard
Connie Costanza (Corkran) Guard
Jennifer Craven Guard
Gina Duarte (Gargano) Guard
Robyn Echevarria (Conley) Guard
Michelle Erickson (Jones) Guard
Stephanie Godinez (Risner) Guard
Kimberly Holley (Wilke) Guard
Teresa Jones Guard
Michelle Jones-Erickson Guard
Beth Karlin (Doebler) Guard
Laura Koloski Guard
Annette Kuusinen (Hamilton) Guard
Danelle Lamoureux (Avila) Guard
Kristine Lentz Hughes Guard
Lixine Lilly Guard
Crystal Matthews (Rhodes) Guard
Jeanine Miro (Casimere) Guard
Colleen Murphy Guard
Anne Nieto (Malde) Guard
Sylvia Nuzzo-Philis Guard
Maria Pedreira-Yorton Guard
Debra Peterson (Trotter) Guard
Jennifer Pompei Guard
Tracy Rackley Guard
Tracie Branch Root (Branch) Guard
Danae Santos Guard
Dawn Santos Guard
Teresa Raquel Saunders (Jones) Guard
Danae Sheehan (Santos) Guard
Jenny Smith Guard
Francine Sweeney-Robinson (Sweeney) Guard
Cassie Van de Graaf (Smith) Guard
Kimberly Wilke-Holley Gay Guard
Nelson Agregado Drum Major
Gary Grothe Drum Major
Name Title
Fred Hollenbeck Office – Field Manager
Catherine (Norry) Float Percussion – Instructor
TJ Doucette Guard – Instructor
Wayne R. Downey Brass – Arranger/Caption Head
Tom Float Percussion – Arranger & Instructor
David Gibbs Visual – Marching Instructor
Preston Joseph Howard Visual – Marching
Scott Howard Johnson Percussion – Instructor
Stephanie Lynde Guard – Instructor
Jack Meehan Brass – Instructor
Mike Moxley Office – Director
Jay Murphy Visual –
John Oppedisano Visual – Instructor - Marching
Laurie L. Riker (McCumsey) Guard – Instructor
Steve Sanger Visual –
Robbie Sirat Percussion – Instructor
Michael Zapanta Visual –